Okurka a pleť zázrak zdraví

Okurka a pleť zázrak zdraví. Získejte zářivě zdravou pleť Okurka je zachránce kůže.

Pošli přátelům

Okurka a pleť zázrak získejte zářivě zdravou pleť okurky nejsou jen základní salátovou potravinou, jsou také zásobárnou vody a živin, které naše pleť a tělo naprosto zbožňuje. Pro tělo jsou eso v tom, že pomáhají snižovat hladinu cukru v krvi a dodávají nám antioxidanty; a jsou plné vlákniny, vitamínů a minerálů.

Tím ale výhody nekončí, ach ne! Okurka je dar z nebes pro naši pokožku a pleť, která jí dodává nepřeberné množství výhod, aby vypadala kyprá, hladká a prostě, no, báječná zlatíčko. Přečtěte si níže, proč je okurka naším zachráncem kůže.

Okurka je zachránce kůže.

Okurka je zachránce kůže.

Všichni jsme to zažili: dívali jsme se na sebe do zrcadla po nočním házení a otáčení se v posteli (nebo na tanečním parketu) a přemýšleli jsme, jestli někdy vypadaly něčí oči tak opuchlé. 

I když se říká, že mnohé oční krémy dokážou pomoci zahnat tyto tmavé mraky, ve skutečnosti na vás v lednici čeká mnohem jednodušší možnost. Chlazená okurka je plná sloučeniny kyseliny askorbové, která aktivně působí proti zadržování vody. 

To znamená, že okurka může snížit otoky pod očima a může zchladit pokožku, aby pomohla zklidnit případné podráždění.

Navíc díky vysokému obsahu antioxidantů a oxidu křemičitého v okurkách je lze také použít k rozjasnění a zesvětlení tmavých kruhů pod očima něco, co stojí za to si pamatovat, pokud se váš úterní večer proměnil ve více než „jedno malé pití s ​​přáteli z práce“.

Přiložit vychlazené plátky okurky na oči na 15-20 minut pro osvěžení oteklých a unavených očí a rozjasnění tmavých kruhů.

Doporučujeme
Okurka je mělec dokáže zázraky

Okurka je mělec dokáže zázraky

Už vás nebaví zkoušet ruzné krémy na trhu? Okurky mají mírnou svíravost, mohou být zázrakem pro odstranění přebytečných odumřelých kožních buněk a olejů z pokožky a stažení pórů, které pomohou snížit výskyt pupínků na kůži.

Navíc protizánětlivý a uklidňující účinek okurky může pomoci zmírnit bolest, zarudnutí a podráždění způsobené poškozením sluncem, kousnutím a vyrážkou. Zní to jako dar z nebes na dovolené v zahraničí.

Natírat okurku přímo na pokožku na skvrny, vyrážky atd., aby se místo zklidnilo a vyčistilo.

Doporučujeme

Smíchejte okurkovou vodu (získáte ji rozmixováním a poté přecezením okurky) s několika kapkami extra virgine olivového oleje, abyste získali tonikum proti akné.

Doporučujeme

Spálení od slunce okurka to pořeší

Není nic horšího než dívat se dolů na pár spálených nohou a vědět, jak moc vás v dohledné době bude bolet natož pak strašlivé loupání, které následuje. Skvělou zprávou je, že antioxidační a chladivé vlastnosti okurky jsou známé tím, že skvěle ochlazují a zklidňují horkou, sluncem spálenou pokožku a pomáhají urychlit zotavení.

Studenou okurku rozmixujte, dokud nevytvoří hladkou pastu, a poté aplikujte na všechna sluncem spálená místa na kůži. To by mělo pomoci zmírnit bolest spálenin od slunce a snížit zánět. Pro posílení léčebných vlastností pasty lze také přidat gel z aloe vera.

Doporučujeme
Okurka bezva zvlhčovač

Okurka bezva zvlhčovač

Okurka je téměř pitná obsahuje 96 % vody, což znamená, že může být fantastická pro zásobování našeho těla vodou, ale sama o sobě nedokáže hydratovat a zvlhčit naši pokožku. 

Je to skvělý základ pro další hydratační možnosti, jako jsou krémy nebo přírodní aloe nebo med, ale nebudeme se divit, když se rozhodnete natřít si jí celý obličej. Udělejte to.

Smíchejte vodu z poloviny neloupané okurky se dvěma lžícemi gelu z aloe vera. Vmasírujte do obličeje a nechte 15 minut působit, než jej smyjte vlažnou vodou.

Doporučujeme: 

Okurka elexír mládí ano samozřejmě

Nejen, že je okurka plná vitamínu C, který je skvělý pro stimulaci růstu nových buněk, a tím udržuje vaši pokožku svěží a novou, ale také obsahuje kyselinu listovou, která je fantastickou ochranou proti toxinům z prostředí, které často způsobují vrásky a předčasné stárnutí.

Navíc mají super vysoký obsah antioxidantů, o kterých všichni víme, že jsou skutečnými zachránci kůže snižují záněty na kůži a udržují vrásky na uzdě.

Rozmixovanou půlku okurky smíchejte se dvěma lžícemi bílého jogurtu, naneste na pokožku a nechte 15 minut působit, poté opláchněte teplou vodou. Zde se mísí antioxidační účinky okurky a exfoliační vlastnosti jogurtu, které vaší pokožce dodají ultra-čistící, hydratační a zpomalující ošetření.

Doporučujeme

Je okurka zachráncem kůže?

Tak co, je pro vás okurka zachráncem kůže? Pro nás rozhodně ano! Chci říct, ujasněme si to: nemůžete z toho žít sami a žádné jídlo není superpotravina, pokud je to jediná věc, kterou jíte, ale určitě je zdravé spolu s pestrou stravou. Bylo prokázáno, že snaha přidat více okurky do svého jídelníčku a režimu péče o pleť prokazuje výhody, navíc je zcela přírodní a má neuvěřitelně nízký obsah kalorií. co můžeš ztratit?

Jako jedna z mála firem, které působí na trhu krabičkových diet zřazuje čerstvé okurky do svých produktů zdravé výživy. Díky čerstvým jídlům vyrobeným a doručeným až k vašim dveřím po celé ČR zdarma je krabičková dieta od JsmeFFmenu snadným způsobem, jak dosáhnout svých zdravotních cílů. Zájem? Najděte si své dokonalé menu zde .

Pošli přátelům

Podobné příspěvky